ART / Oil paintings / Oil painting 14975159
nr 1497 5159
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad H Happ, reading girl. Signed. Oil on panel, 22x16 cm, outer dimensions including frame: 32x26 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad H Happ, Läsande flicka. Signerad. Olja på pannå, 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
SEK 450
Monday October 24 2022
at 21:00:58
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)